Aplikimi Online pėr aplikim, nė Universiteti "HAXHI ZEKA" pėr
vitin akademik 2012/13 ėshtė mbyllur.


Faleminderit pėr interesim dhe suksese.
Universiteti "HAXHI ZEKA"